• Obchodní podmínky
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

POKUD NAJDETE LEPŠÍ NABÍDKU OSOVTE NÁS. BUDEME SE SNAŽIT VÁM UDĚLAT LEPŠÍ INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU.

Vrácení zboží

Pokud se Vám zboží nelíbí. Pokud to byl dárek a nevyhovuje. Pokud oblečení nesedí či cokoliv podobného pošlete to na dobírku nám. Zboží si vezmeme bez problému zpátky. Adresa Rybářský krámek u Mlsné štiky, Trávnice 202, TURNOV 51101. Telefon na balík 777320488.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.